خانه / تاریخچه

تاریخچه

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت شیمی خودرو در سال۱۳۸۲ بصورت سهامی خاص تاسیس  گردیده ، با بیش ازیک دهه فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای شناخته شده در صنعت خودروکشور با برند تجاری (آبران و شیمی خودرو) می باشد ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی شیمیایی و خودروی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین گام بردارد .

با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ماموریت یا محدوده کاری این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است :

  •  فرمولاسیون روز جهانی(با داشتن نیروی کار مجرب)
  • تولید با دستگاه های اتوماتیک  (با داشتن ماشین آلات و ناوگان مجهز جهت حمل تا مقصد)
  • تولید انواع محصولات (شامل ضد یخ,شیشه شوی,الکل صنعتی,آب رادیاتور و…. )
  • تحقیق و پژوهش (آزمایشگاه همکار ، تولید دانش و اجرای پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه های مرتبط)

شرکت شیمی خودرو(آبران) بصورت مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید  در یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است …